Αποτελέσματα του «4ου εργασιακού πρωταθλήματος Υδροκατασκευαστική Αντώνογλου «

Αθλητικά Δωδεκάνησα

Με την 7η αγωνιστική του 2ου ομίλου συνεχίστηκε στις  2 και 3 Φεβρουαρίου 2019 το «4ο εργασιακό πρωτάθλημα Υδροκατασκευαστική Αντώνογλου»

Underdogs, Ιβίσκος, Panthers, Buzzer Beaters και Μπιργουόκι Μπαξ αποτέλεσαν τις νικήτριες ομάδες του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων :

  • ΟΕΕ-Underdogs : 39-67

OEE: Λασιθιωτάκης 2, Καστρινάκης 21 (3), Ράδος 9, Πολεμικός 7 (1), Ακριτίδης, Ρουμπής, Βαρδαξής, Λούπης, Σταυρούλης, Θυρής, Σπυρόπουλος, Μακέστας

Underdogs : Πολίτης 14 (4), Στεφανίδης 9 (1), Ρέτσας 5, Πολυχρόνης 4, Κρασουδάκης 18 (3), Τσεκούρας 17 (2), Κλαδίτης, Παπακώστας, Μουρουζίδης

 

  • ΤΕΕ-Ιβίσκος : 67-83

ΤΕΕ : Ι. Μαρουλάκης 16, Θαρρενός 4, Γιωτόπουλος 2, Καραβοκυρός 13, Γ. Καμπουράκης 15 (2), Κοψιάς 7 (1), Χατάς 2, Στ. Μαρουλάκης 7, Καρράς

Ιβίσκος : Βόλας 24 (4), Τσαλίκης 17 (5), Καμπουράκης 2, Καστέλλας 2, Μαστροχρήστος 7, Φυλτζανίδης 17 (5), Κάκας 4, Τσιτσούλας 10

  • Σταυρός Καλυθιών-Panthers : 46-65

Σταυρός Καλυθιών : Χατζηγεωργίου 7, Μέντος 7 (1), Αγαπητάκης 6 (2), Τρίχας 10, Χατζόπουλος 1, Σκούρας 2, Αναδιώτης 5, Μαίλης 6, Κιόττος 2, Σφουγγαριστός, Κοντινός, Σκούπρας

Panthers : Παπαγιαννόπουλος7, Βενιζέλης 16 (1), Αλεξανδρίδης 6, Βεργόπουλος 2, Γενναιόπουλος 1, Σωτηρίου 13, Σταυρής 20, Σκαμάγκης, Φτακλάκης

  • Διγενής Κοσκινού by Κολλέγιο-Buzzer Beaters : 52-65

Διγενής Κοσκινού by Κολλέγιο: Φλοκκιού 8 (2), Φωτεινόπουλος 2, Φωτεινής 4, Χ. Σταυριανάκης 7, Γ. Σταυριανάκης 17 (1), Φάκουλας 8, Καραταπάνης 2, Σωτηρίου 4, Αλαχούζος, Ελιαμός

Buzzer Beaters : Κουτσαργιώτης 4, Μπασάκος 1, Μάγγος 3, Παπαδομαρκάκης5, Χριστοφάκης 11, Γουλόπουλος 5 (1), Δαρβίρας 21 (2), Κωνσταντάρος 12, Τσικίμης 3, Νικολιδάκης, Βαρβάρης

  • Kronos Security-Μπιργουόκι Μπαξ : 42-51

Kronos Security: Γιακουμάκης 2, Αργυρίου Π 5(1), Μπόνης 6, Τσάπατζης 14(2), Σφυρίου 2, Κακλιός, Αλυγιζάκης, Αργυρίου Σ. 2, Ζωάννου 6, Παπασταθόπουλος 6, Δημητράκης

Μπιργουόκι Μπαξ : Χαρκιανάκης 10(1), Μανέττας 3, Ορφανός 4, Αττιτής 6, Καντής 18 (5), Μαρινάκης, Καμπούρης, Κορναρόπουλος 6, Θεοχάρης 4. Μετά και την ολοκλήρωση της 7ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου, οι βαθμολογίες των ομάδων διαμορφώνονται ως εξής :

1ος Όμιλος Επίθεση Άμυνα Διαφορά Αγώνες Βαθμοί
Modela 542 410 132 7 13
Βενετόκλειο 464 356 108 7 13
Blue Celtics 433 324 109 7 12
Δωριέας Νεοχωρίου 506 399 107 7 12
Small ball 435 405 30 7 11
Δωριείτες 375 352 23 7 11
Epavlis Café 462 373 89 7 10
Αστυνομία 273 381 -108 7 8
Villanova City 303 508 -205 7 8
Πειρατές 277 562 -285 7 7

 

2ος Όμιλος Επίθεση Άμυνα Διαφορά Αγώνες Βαθμοί
Underdogs 523 289 234 7 14
Ιβίσκος 567 346 221 7 13
Buzzer Beaters 476 389 87 7 12
Διγενής by Κολλέγιο 428 359 69 7 12
ΤΕΕ 472 410 62 7 12
Panthers 377 402 -25 7 10
ΟΕΕ 327 435 -108 7 9
Σταυρός Καλυθιών 318 443 -125 7 8
Μπιργουόκι Μπαξ 307 491 -184 7 8
Kronos Security 271 502 -231 7 7

 

 

 

 

 

 

3Shares

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *